close
تبلیغات در اینترنت

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 

پودر گیاهی مارایا تنگ کننده واژن

تنگ کننده واژن گیاهی

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماریانا طریقه خرید مصرف روی عکس کلیک کن 

 

 

 

عکس روغن خراطین حجم دهنده طب سنتی 

روغن خراطین

روغن خراطین

روغن خراطین الت تناسلی

روغن خراطین برای اقایان

برای اطلاعات بیشتر در مورد روغن خراطین روعکس بالا کلیک کن

 
 
 
بازاریابی رابطه مند ( RelatIonship Marketing )
loading...

زندگی عشق نور: موفقیت ,سبک زندگی

تاریخچه بازاریابی رابطه مندبرای اولین باردر اوایل سال ۱۹۸۳در تئودورلویت واژه بازاریابی رابطه مند مطرح شد . بازاریابی رابطه مند ( RelatIonship Marketing ) هنر کسب وکار امروز است برای حفظ مشتریان کلیدی ( سود آور ) موجود ، مهارت در ایجاد ارتباط صحیح با مشتری ضروری است . تئوری بازار یابی بدوی یا کلاسیک ، عمدتاً به انجام معامله توجه داشت وبه حفظ مشتریان اهمیتی نمی داد . اما با گسترش رقابت و اشباع شدن بسیاری از بازارها و تغییرات پیوسته در محیط و ترکیب جمعیت ، شرکتها با این واقعیت روبرو شدند که امروزه…

بازاریابی رابطه مند ( RelatIonship Marketing )

تاریخچه بازاریابی رابطه مند
برای اولین باردر اوایل سال ۱۹۸۳در تئودورلویت واژه بازاریابی رابطه مند مطرح شد . بازاریابی رابطه مند ( RelatIonship Marketing ) هنر کسب وکار امروز است برای حفظ مشتریان کلیدی ( سود آور ) موجود ، مهارت در ایجاد ارتباط صحیح با مشتری ضروری است . تئوری بازار یابی بدوی یا کلاسیک ، عمدتاً به انجام معامله توجه داشت وبه حفظ مشتریان اهمیتی نمی داد . اما با گسترش رقابت و اشباع شدن بسیاری از بازارها و تغییرات پیوسته در محیط و ترکیب جمعیت ، شرکتها با این واقعیت روبرو شدند که امروزه دیگر مانند گذشته شرکتها با یک نظام اقتصادی روبه گسترش و بازارهای درحال رشد روبرو نیستند . امروزه هر مشتری ارزش ویژه خود را دارد و اینک شرکتها برای به دست آوردن سهم بیشتری از بــــازار ثابت یا رو به کاهش باید مبارزه کنند ، بنابراین هزینه های جذب مشتریان جدید رو به افزایش نهاده است .

محتوای رابطه مندی

به تمام گامهایی که یک شرکت جهت شناخت و ارائه خدمات بهتر به مشتریان با ارزش خود بر می دارد بازاریابی رابطه مند می گویند . بازاریابی رابطه مند ، فرآیند مستمریست جهت شناسایی و ایجاد ارزشهای جدید برای مشتریان است که در آن منافع دو جانبه مورد توجه قرار دارد و این منافع در طول دوره عمر مشتری با او تقسیم می شود . بنا به تعریف بری و پاراسورمن بازاریابی رابطه مند عبارت است از :

    جذب

    توسعه

    نگهداری

    وافزایش روابط با مشتریان . . .

به عقیده مورگان و هانت اینست : بازاریابی رابطه مند اشاره به تمام فعالیتهای بازاریابی در راستای برپایی ، توسعه و نگهداری مبادلاتی سودمند دارد و بالاخره از دیدگاه گرون روس بازاریابی رابطه مند عبارت است از شناسایی ، نگهداری و افزایش روابط با مشتریان و دیگر ذی‌نفعان در منافع ؛ به طوری که اهداف تمامی طرفین درگیر تامین شود . بازاریابی رابطه مند ، نگهداری مشتریان و توسعه روابط و جذابتر کردن هر چه بیشتر این رابطه با مشتریان است . بازاریابی رابطه مند فهم ومدیریت ارتباطات مشتریان و تامین کنندگان می‌باشد . بازاریابی رابطه مند شناسایی ، ایجاد ، نگهداری و ارتقای روابط با مشتریان و ذی‌نفعان شرکت است که این امر از طریق ایجاد اعتماد در نتیجه عمل به تعهدات محقق می شود . بازاریابی رابطه مند تلاش برای جلب مشارکت مشتریان ، تامین کنندگان و سایر ذی‌نفعان در فعالیتهای بازاریابی و توسعه شرکت است ؛ و به ایجاد روابط بلندمدت و متقابل با افراد و سازمانها و گروههای ذینفع اشاره می کند و اساس آن برقراری ارتباطات مطلوب و موثر به منظور حفظ ونگهداری آنهاست . در بین گروههای ذینفع ، مشتــری مهمترین نقش را ایفا میکند و بازاریابی رابطه مند مشتـــــری را به دیده یک دارایی و ثروتی که هیچگاه مستهلک نمی شود می نگرد ، هرچند در ترازنامه شرکتها جایی ندارد اما درحقیقت از همه آنها مهمتــر است . بازاریابــــی رابطه مند ، صرفاً به دنبال این نیست که خدمات را در مکان ، زمان و قیمت مورد تقاضای بازار هدف ، دراختیارش قرار دهد ، بلکه می خواهد چنان روابطی با بازار هدف ایجاد کند که مجدداً در آینده از او خرید و دیگران را نیز به این کار ترغیب کنند . بازاریابی رابطه مند به دنبال آن است که مشتریان بیشتری را حفظ کرده و مشتریان کمتری را از دست دهد .

 

بازاریابی رابطه مند ( RelatIonship Marketing )

 

حفظ رابطه با مشتری یک مساله بلند مدت است و به جای نتایج و پیامدهای جاری باید به پیامدهای آتی آن توجه کرد . از سوی دیگر کیفیت رابطه با مشتری با میزان رضایت‌ مشتری سنجیده می‌شود . با توجه به فرهنگ‌های مختلف ، شیوه‌های حفظ رابطه با مشتریان متفاوت است ؛ در کشورهای خاورمیانه که مردمانی خون‌گرم و مهربان با پیشینه ی تاریخی و قدمت بسیار در آن زندگی می‌کنند ، برای استحکام بخشیدن به روابط خود با مشتریان به تعاملات اجتماعی و شخصی اهمیت می‌دهند . اینگونه تعاملات پیوسته و مداوم اجتماعی همچون ملاقات‌ها ، دعوت‌های رسمی و غیررسمی در مجامع و مراسم‌ها‌ ، شرکت در مراسم‌های‌ مشتریان ، اهدای هدایا و . . .

اصول و اهداف بازاریابی رابطه مند و مدیریت ارتباط با مشتری

 

هدف بازاریابی رابطه مند عبارت است از بهبود در سود آوری شرکت از طریق تغییر دیدگاه شرکت از بازاریابی معاملاتی و تاکید بر جذب مشتریان جدید به سوی حفظ و نگهداری مشتریان از طریق کاربرد مدیریت موثر ارتباط با مشتریست . بازاریابی رابطه مند در تلاش است تا مشتریان ، عرضه کنندگان و سایر شرکای مهم اقتصادی را در فعالیتهای توسعه و بازاریابی شرکت دخیل سازد و درگیری منجر به پیدایش روابط تعاملی نزدیک با عرضه کنندگان ، مشتریان یا سایر شرکای زنجیره ی ارزشی شرکت می شود .

 

رابطه منسجم نیازمند همپوشانی در طرحها و فرایند های طرفین ، متقابل است و پیوندهای نزدیک اقتصادی ، عاطفی و ساختاری را میان آنها ایجاد می کند . این امر به جای استقلال عمل در میان طرفین ، منشعب کننده ی وابستگی دو سویه است و به جای رقابت و درگیری حاصل از آن ، در میان فعالان بازار بر همکاری تاکید می کند .

 

حرف آخر . . .

توسعه بازاریابی رابطه مند به تغییری مهم در اصول بازاریابی در راستای تغییر از رقابت و نزاع به مشارکت متقابل می انجامد . بنابراین سازمانها باید همواره بر تعامل بین خود و مشتریان نظارت داشته باشند و درک صحیح نیازها ، خواسته ها ، انتظارات ، تمایلات ، سلایق و ارزشهای مورد نظر آنها اقدام به تولید و عرضه کالا و خدمات نمایند .

درباره کسب و کار ,
admin بازدید : 289 جمعه 01 آذر 1392 زمان : نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
قدم های امروز راهی برای فردا.... خوش آمدید.
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 124
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 243
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 19
 • بازدید امروز : 37
 • باردید دیروز : 70
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 161
 • بازدید ماه : 655
 • بازدید سال : 655
 • بازدید کلی : 187,477