close
تبلیغات در اینترنت

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 

پودر گیاهی مارایا تنگ کننده واژن

تنگ کننده واژن گیاهی

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماریانا طریقه خرید مصرف روی عکس کلیک کن 

 

 

 

عکس روغن خراطین حجم دهنده طب سنتی 

روغن خراطین

روغن خراطین

روغن خراطین الت تناسلی

روغن خراطین برای اقایان

برای اطلاعات بیشتر در مورد روغن خراطین روعکس بالا کلیک کن

 
 
 
برای زندگیتان اینگونه برنامه ریزی کنید
loading...

زندگی عشق نور: موفقیت ,سبک زندگی

تهیه ی لیست وظایف، یادداشت برداری و پیگیری بر روی تقویم همگی ابزارهای عالی برای مدیریت برنامه ی روزانه، هفتگی و یا ماهیانه هستند. اما به شرطی که همگی آنها به بهترین نحو و براساس نیازهای شما برنامه ریزی شده باشند و آنچه احتیاج دارید راه یه وضوح نشان دهند.   تابحال چند بار جمعه شب برای هفته ی بعدی برنامه ریزی کرده اید و تنها شاید به یک مورد در برنامه عمل کرده اید؟ چند بار پیش آمده که در آخر هفته از عملکرد خود در هفته ای که گذشت راضی بوده باشید و از خودتان بپرسید چرا وقت خود را به جای امور مهمتر…

برای زندگیتان اینگونه برنامه ریزی کنید

تهیه ی لیست وظایف، یادداشت برداری و پیگیری بر روی تقویم همگی ابزارهای عالی برای مدیریت برنامه ی روزانه، هفتگی و یا ماهیانه هستند. اما به شرطی که همگی آنها به بهترین نحو و براساس نیازهای شما برنامه ریزی شده باشند و آنچه احتیاج دارید راه یه وضوح نشان دهند.

 

تابحال چند بار جمعه شب برای هفته ی بعدی برنامه ریزی کرده اید و تنها شاید به یک مورد در برنامه عمل کرده اید؟ چند بار پیش آمده که در آخر هفته از عملکرد خود در هفته ای که گذشت راضی بوده باشید و از خودتان بپرسید چرا وقت خود را به جای امور مهمتر صرف انجام کارهای غیر ضروری کرده ام؟

 

شاید پاسخ این پرسش در آنچه نیاز دارید خلاصه نشده باشد، بلکه در چگونگی سازماندهی کارها پنهان شده باشد. در دورانی که ما زندگی می کنیم و با وجود فراوانی منابع، به راحتی می توان وظایف مهمتر را با وظایف ساده و کم اهمیت اشتباه گرفت. بخصوص اگر پای “مهلت” زمان انجام وظایف در میان باشد.

 

اگر چند گام به عقب بردارید و از دور به لیست وظایفتان نگاه کنید، شاید متوجه چنین روندی بشوید. لیست وظایف شما شامل کارهایی می باشند که حتماً باید انجام شوند، و یا نیاز به انجام دارند و یا شما می خواهید که انجام شوند. در همین جا توقف کنید و دوباره نگاهی به لیست کارها بیاندازید. چه وظایفی اجباری هستند؟ چه کاری نیاز به انجام دارد؟ کدام کارها به خواست شما باید انجام شوند؟ احتمالاً خواهید دید که برخی از وظایف همپوشانی دارند و هر دو دسته را شامل می شوند. اما اگر درک واقعی از معنی آنها داشته باشید، وظایف ضروری تر را به سرعت شناسایی خواهید کرد و زمان انجام آنها را خواهید دانست.

 

 

 

وظایفی که مجبور به انجام آنها هستید

 

وظایفی که شما مجبور به انجام آنها هستید شامل کارهایی می شوند که بی چون و چرا باید به انجام برسند. برای مثال اگر برای حضور در یک رقابت ورزشی باید تمرین داشته باشید، پس بی چون و چرا این وظیفه را باید به انجام برسانید.

 

ترجیح ما بر این است که تا آنجاییکه امکان دارد این لیست را کوتاه تر کنیم. بنابراین به “سیکل” وظایف اجباری خود نگاه کنید. چه وظایفی جزو وظایفی اجباری شما هستند؟ چه کسی آنها را بر عهده ی شما گذاشته است؟ خودتان یا شخص دیگر؟ وظایف اجباری معمولاً از فاکتورهای خارجی مثل رئیس، خانواده، دوستان و غیره بر عهده ی ما گماشته می شوند. و تحت کنترل آنها خواهد بود. برای مثال دختر نوجوان من تمرین ورزش دارد و من باید او را هر روز به جلسه ی تمرین برسانم (در غیر این صورت او نمی تواند در آنجا حاضر باشد). و یا اینکه پایان نامه من تا آخر هفته باید تحویل داده شود و بنابراین کل هفته را به اجبار (و نه به میل باطنی خودم) باید بر روی پایان نامه کار کنم.

 

وظایف اجباری عامل اصلی استرس هستند، چرا که نه به میل و انتخاب ما، بلکه به اجبار باید صورت بگیرند.

 

وظایفی که نیاز به انجام آنها دارید

 

در لیست وظایف ما، کارهایی وجود دارند که ما نیاز به انجام آنها را در خود احساس می کنیم. بنابراین در بخش اولویت های ما برای انجام قرار می گیرند. بنابراین شما از وظایف دیگر فاکتور می گیرید تا چنین وظایفی را انجام دهید.

 

معمولاً شما “نیاز” دارید که این وظایف را به انجام برسانیدو جزو الویت های شما قرار می گیرند. این وظایف بخش عظیمی از درگیری فکری ما را ناشی می شوند. به طور کلی، شما همه چیر را بر اساس “احتیاج” اولویت بندی می کنید. اما اگر کمی دقیق تر به این وظایف توجه کنید، متوجه می شوید برخی از آنها علی رقم احساس نیاز شما آنقدر که باید پر اهمیت نیستند. بلکه این شما هستید که با به انجام رساندن این وظایف احساس نیاز خود را برآورده می کنند.

 

وظایفی که می خواهید آنها را انجام دهید

 

چند وظیفه در لیست کاری روزانه یا هفتگی شما وجود دارد که می خواهید تا آخر هفته به پایان برسانید؟ چرا؟ چه چیزی باعث می شود بخواهید آن وظایف را در اولویت لیست کاری خود قرار دهید؟ انجام این وظایف چه سودی برای شما دارند؟ چه چیزی این وظایف را از “احساس نیاز” متفاوت می کند؟

 

به عبارت ساده، خواسته های ما، چه حرفه ای و یا شخصی، مجموعه از حرفه ی ماست که باعث می شود وقتی به رختخواب می رویم از به انجام رساندن آنها احساس موفقیت داشته باشیم. به همین سادگی!

 

برای مثال یک توسعه دهنده ی نرم افزار را در نظر بگیرید که باید تا روز جمعه پروژه ای را تکمیل کنید. تصور کنید که او تا روز چهارشنبه باید کد نویسی را به پایان برساند، اما تمایل و خواست او بر این است که پنجشنبه یک بازبینی مجدد بر روی کدها داشته باشد. اگر او علی رقم خواست خود عمل کند و تا چهارشنبه کدنویسی را انجام دهد، احساس موفقیتی که از می توانست از بازبینی مجدد بدست بیاورد را نخواهد داشت.

 

در واقع خواست ما رسیدن به هدف بالاتر است. به انجام رساندن “خواسته ها” همیشه لذت بخش است، چرا که مستقیماً با خواست و تمایل قلبی ما در ارتباط است.

 

قرار دادن همه چیز در کنار هم

 

هدف آن است که اولویت های خود را شناسایی کنیم تا بهتر بتوانیم آنها را سازمان دهیم و مدیریت کنیم. اگر بتوانید وظایفی که خواهان انجام آنها هستید را از وظایفی که نیاز به انجام آنها دارید و یا وظایفی که مجبور به انجام آنها هستید شناسایی کنید، طبقه بندی آیتم هایی که جزو اولویت های حقیقی شما هستند ساده تر می شود.

 

وقتی “خواسته های” ما شروع می شوند، معمولاٌ در حد یک ایده کلی و خیلی مبتدی هستند. اما وقتی شروع به انجام آنها می کنیم، به مرور به یک “نیاز” تبدیل می شوند و در اولویت ما قرار می گیرند.

 

اگر نمی دانید برای اولویت بندی وظایف خود از کجا شروع کنید، از چند گام ساده ی زیر بهره ببرید:

 

۳دایره بر روی کاغذ بکشید. هر دایره را با “اجبار”، “خواسته” و “نیاز” نامگذاری کنید.

 

سپس وظایف خود را داخل این دایره ها دسته بندی کنید(سعی کنید هیچ همپوشانی بین وظایف وجود نداشته باشد و کاملاً تفکیک شده درون دایره ی مربوطه یادداشت شوند.)

 

حالا به وظایف دسته بندی خود نگاه کنید. آیا وظایفی که در دایره ی “نیازها” نوشته اید شباهتی با وظایفی که در دایره ی “خواسته ها” نوشته اید دارد؟ آیا می توانید جای آنها را تغییر دهید؟ آیا می توانید از پس همه ی وظایف بر بیایید؟

 

اگر دایره ی وظایف شما بیش از اندازه بزرگ هستند، نگران نباشید! این مشکل اغلب افراد است. زیر وظایف مهمتر که در اولویت هستند خط بکشید و در طول هفته بیشتر تمرکز خود را بر روی آنها قرار دهید.

منبع : علم دیلی . آی آر

admin بازدید : 257 جمعه 05 شهريور 1395 زمان : نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
قدم های امروز راهی برای فردا.... خوش آمدید.
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 124
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 243
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 30
 • باردید دیروز : 30
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 130
 • بازدید ماه : 592
 • بازدید سال : 4,186
 • بازدید کلی : 181,536