close
تبلیغات در اینترنت

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  
 
تنگ کننده واژن با دارو گیاهی ماریانا
کلیک کن روی لینک
حجم دهنده طب سنتی روغن خراطین
   
پودر گیاهی چربی سوز و ضد اشتها 
 
    
درمان نازایی با گیاهان دارویی و طب سنتی
 
 
 

پودر گیاهی مارایا تنگ کننده واژن

تنگ کننده واژن گیاهی

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماریانا طریقه خرید مصرف روی عکس کلیک کن 

 

 

 

عکس روغن خراطین حجم دهنده طب سنتی 

روغن خراطین

روغن خراطین

روغن خراطین الت تناسلی

روغن خراطین برای اقایان

برای اطلاعات بیشتر در مورد روغن خراطین روعکس بالا کلیک کن

 
 
 
در انتخاب دوست دقت کنید!!!
loading...

زندگی عشق نور: موفقیت ,سبک زندگی

  انسان موجودی اجتماعی است و رشد و پیشرفت او صرفاً در اجتماع ممکن است و معنا می یابد، بر این اساس، انسان ناگزیر از رفاقت است. رفاقت و دوستی نیاز طبیعی انسان به شمار می آید و از جنبه های مختلف دارای ضرورت است. در تبیین واژه ی انسان ، برخی واژه شناسان گفته اند از انس ریشه گرفته و به همین اعتبار، فرزند آدم باید مونس و هم دم داشته باشد. اما پرسش مهم این است که رفاقت با چه کسی؟ با چه انگیزه ای؟ با چه فلسفه و منطقی؟ سفر ما در این دنیا سفری بی بازگشت است که در آن، با سرمایه هایی که در اختیار داریم…

در انتخاب دوست دقت کنید!!!

 

انسان موجودی اجتماعی است و رشد و پیشرفت او صرفاً در اجتماع ممکن است و معنا می یابد، بر این اساس، انسان ناگزیر از رفاقت است. رفاقت و دوستی نیاز طبیعی انسان به شمار می آید و از جنبه های مختلف دارای ضرورت است. در تبیین واژه ی انسان ، برخی واژه شناسان گفته اند از انس ریشه گرفته و به همین اعتبار، فرزند آدم باید مونس و هم دم داشته باشد. اما پرسش مهم این است که رفاقت با چه کسی؟ با چه انگیزه ای؟ با چه فلسفه و منطقی؟

سفر ما در این دنیا سفری بی بازگشت است که در آن، با سرمایه هایی که در اختیار داریم تجارت می کنیم تا برای آخرت خود توشه بیندوزیم. در این میان، رفاقت و دوستی ها نقشی به سزا در چگونه خرج کردن این سرمایه ها ایفا می کند و در نتیجه، بر نفع یا ضرری که در روز قیامت نصیب ما می شود تأثیر می گذارد.

پیامدهای دوستی های خوب و دوستی های بد

در دستورهای دین، برکاتی ارزشمند برای دوستی های خوب و ضررهایی فراوان برای دوستی های بد برشمرده شده است که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

(+) تثبیت ارزش ها: به واسطه ی دوستی با افراد نیکخو و صالح، ادب، حسن خلق، فروتنی، توجه به انجام فرائض دینی... همه و همه در انسان تقویت و تشویق می شود.

(-) تزلزل ارزش ها: هم نشینی با افراد ناباب نه تنها زمینه و محیط برای خوب تر شدن را نامساعد می کند، بلکه همان ارزش های موجود را هم متزلزل نموده و از بین می برد. چه بسا افرادی که به نماز اول وقت، وفای به عهد، اخلاق نیک و... پ1ایبند بوده اند اما پس از رفاقت با فردی ناصالح با سرعت و در فرصت اندکی این ارزش ها را از دست داده اند.

(+) رشد آگاهی ها: نه فقط از معلومات و دانسته های فرد صالح بهره مند می شویم و دائم به آگاهی هامان افزوده می شود، در عمل نیز رعایت بسیاری از نکات ظریف را از آنان می آموزیم.

(-) تشدید نادانی ها: انسان با هم نشینی با افراد ناصالح نه تنها کار خطای خود را صحیح می پندارد، بلکه اگر از آنان سؤالی هم بکند به پاسخ درست نمی رسد. به علاوه نفس انسان که در پی توجیه خطاها و زشتی هاست، وقتی ببیند اطرافیان هم همان خطا را مرتکب می شوند در اشتباه خود محکم شده و از توبه منصرف می شود.

(+) بهره مندی از رحمتی که بر دوست خوب نازل می شود:

بارش رحمت الهی بر همه کس و همه جا یکسان نیست. هرچه فردی در اطاعت و بندگی خداوند کوشاتر باشد و هرچه منزل، محل کار و محیطی جایگاه بندگی بیشتر خدا باشد، رحمت الهی را بیشتر جذب می کند. اگر خانه ای جاذب رحمت باشد، ما هم که به آنجا رفت و آمد می کنیم از آن رحمت استفاده می کنیم. همچون حضور در عطر فروشی که به واسطه ی همین حضور، بوی خوشی بر لباس ما می نشیند...

(-) دچار شدن به عقوبتی که بر دوست بد نازل می شود:

اگر شما سرنشین خودرویی باشید که راننده ای ناشی و بی توجه دارد، در صورت تصادف و بروز حادثه شما نیز آسیب خواهید دید و این ضرر تنها متوجه راننده نخواهد بود. چنین است که در رفاقت با افراد ناصالح، عقوبتی که آنان دچارش می شوند دامن اطرافیان را نیز خواهد گرفت. با این تفاوت که آسیب های ناشی از رانندگی غالباً قابل جبران است اما آسیب های روحی و معنوی ناشی از دوستی با بدان و ناصالحان گاهی غیر قابل جبران و حتی به نسل انسان هم منتقل می شود...

 

ضرورت ترک همنشینی با بدان

روزی امام موسی کاظم(ع) به یکی از یارانش فرمود: « شنیده ام با فلانی رفت و آمد می کنی. از این کار دست بکش چرا که او ناصالح است. » سپس تأکید کردند: « یا با ما بنشین و او را کنار بگذار، یا با او بنشین و ما را کنار بگذار. » مخاطب ایشان که تغیر و آزردگی حضرت را دید عرض کرد: « اما من که با او همراهی و هم دستی نمی کنم و رابطه ی ما صرفاً به رفت و آمد و نشست و برخاست منحصر می شود. » حضرت فرمودند: « نمی ترسی که عقوبتی بر او نازل شود و دامان تو را هم بگیرد؟ » سپس این ماجرا را باز گفتند: « هنگامی که موسی و یارانش به رود نیل رسیدند، به امر خدا آب شکافته شد و راهی پیش روی آنان گشوده شد. پیش از آنکه یاران موسی به طور کامل از عرض رود عبور کنند، سپاه فرعون هم به ساحل رود رسید. در میان یاران موسی شخصی بود که قوم و خویشی در سپاه فرعون داشت. او به موسی گفت بگذار من نزد او بروم. با او کاری دارم. اما وقتی به سوی فرعونیان رفت، به امر خدا آب ها از دو سو به هم پیوست و او نیز در کنار سپاهیان فرعون غرق شد. وقتی موسی عزرائیل را ملاقات کرد از او پرسید تکلیف این مرد چه بوده است؟ و عزرائیل هم پاسخ داد: او از ادامه ی حیات محروم شد چون بلای فرعونیان دامان او را هم گرفت

 

ملاکی برای دوست خوب

روزی پیامبر اکرم(ص) از دامادش علی(ع) پرسید: علی جان، فاطمه چگونه همسری است برای تو؟ حضرت امیر فرمود: « فاطمه خوب یاوری در بندگی و اطاعت از خداست

این پاسخ حکیمانه نشان می دهد خوبی و بدی هرچیز را باید از اثر آن و نقشی که بندگی خداوند ایفا می کند بشناسیم. چه بسیار کالاها و کتاب ها و نحله های فکری که در موردشان بسیار تبلیغ و صحبت می شود و از تأثیرات شگرف آن ها سخن به میان می آید، اما در عمل نه فقط کارایی ندارند که سرشار از ضررند. ملاک ارزیابی و سنجش ما برای تشخیص اینکه ببینیم با چگونه اشخاصی رفت و آمد می کنیم، « تأثیری » است که بر ما نهاده اند. برخی نشست و برخاست ها اسباب عروج اند و برخی باعث سقوط. پس دوست خوب و محیط خوب آن است که پس از مدتی اثر مثبت و رشد آورش در گفتار و کردار انسان مشاهده شود.

انسان موجودی اجتماعی است و رشد و پیشرفت او صرفاً در اجتماع ممکن است و معنا می یابد، بر این اساس، انسان ناگزیر از رفاقت است. رفاقت و دوستی نیاز طبیعی انسان به شمار می آید و از جنبه های مختلف دارای ضرورت است. در تبیین واژه ی « انسان »، برخی واژه شناسان گفته اند از « انس » ریشه گرفته و به همین اعتبار، فرزند آدم باید مونس و هم دم داشته باشد. اما پرسش مهم این است که رفاقت با چه کسی؟ با چه انگیزه ای؟ با چه فلسفه و منطقی؟سفر ما در این دنیا سفری بی بازگشت است که در آن، با سرمایه هایی که در اختیار داریم تجارت می کنیم تا برای آخرت خود توشه بیندوزیم. در این میان، « رفاقت » و « دوستی ها » نقشی به سزا در چگونه خرج کردن این سرمایه ها ایفا می کند و در نتیجه، بر نفع یا ضرری که در روز قیامت نصیب ما می شود تأثیر می گذارد. پیامدهای دوستی های خوب و دوستی های بددر دستورهای دین، برکاتی ارزشمند برای دوستی های خوب و ضررهایی فراوان برای دوستی های بد برشمرده شده است که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:(+) تثبیت ارزش ها: به واسطه ی دوستی با افراد نیکخو و صالح، ادب، حسن خلق، فروتنی، توجه به انجام فرائض دینی... همه و همه در انسان تقویت و تشویق می شود.(-) تزلزل ارزش ها: هم نشینی با افراد ناباب نه تنها زمینه و محیط برای خوب تر شدن را نامساعد می کند، بلکه همان ارزش های موجود را هم متزلزل نموده و از بین می برد. چه بسا افرادی که به نماز اول وقت، وفای به عهد، اخلاق نیک و... پ1ایبند بوده اند اما پس از رفاقت با فردی ناصالح با سرعت و در فرصت اندکی این ارزش ها را از دست داده اند.(+) رشد آگاهی ها: نه فقط از معلومات و دانسته های فرد صالح بهره مند می شویم و دائم به آگاهی هامان افزوده می شود، در عمل نیز رعایت بسیاری از نکات ظریف را از آنان می آموزیم.(-) تشدید نادانی ها: انسان با هم نشینی با افراد ناصالح نه تنها کار خطای خود را صحیح می پندارد، بلکه اگر از آنان سؤالی هم بکند به پاسخ درست نمی رسد. به علاوه نفس انسان که در پی توجیه خطاها و زشتی هاست، وقتی ببیند اطرافیان هم همان خطا را مرتکب می شوند در اشتباه خود محکم شده و از توبه منصرف می شود.(+) بهره مندی از رحمتی که بر دوست خوب نازل می شود:بارش رحمت الهی بر همه کس و همه جا یکسان نیست. هرچه فردی در اطاعت و بندگی خداوند کوشاتر باشد و هرچه منزل، محل کار و محیطی جایگاه بندگی بیشتر خدا باشد، رحمت الهی را بیشتر جذب می کند. اگر خانه ای جاذب رحمت باشد، ما هم که به آنجا رفت و آمد می کنیم از آن رحمت استفاده می کنیم. همچون حضور در عطر فروشی که به واسطه ی همین حضور، بوی خوشی بر لباس ما می نشیند...(-) دچار شدن به عقوبتی که بر دوست بد نازل می شود:اگر شما سرنشین خودرویی باشید که راننده ای ناشی و بی توجه دارد، در صورت تصادف و بروز حادثه شما نیز آسیب خواهید دید و این ضرر تنها متوجه راننده نخواهد بود. چنین است که در رفاقت با افراد ناصالح، عقوبتی که آنان دچارش می شوند دامن اطرافیان را نیز خواهد گرفت. با این تفاوت که آسیب های ناشی از رانندگی غالباً قابل جبران است اما آسیب های روحی و معنوی ناشی از دوستی با بدان و ناصالحان گاهی غیر قابل جبران و حتی به نسل انسان هم منتقل می شود... ضرورت ترک همنشینی با بدانروزی امام موسی کاظم(ع) به یکی از یارانش فرمود: « شنیده ام با فلانی رفت و آمد می کنی. از این کار دست بکش چرا که او ناصالح است. » سپس تأکید کردند: « یا با ما بنشین و او را کنار بگذار، یا با او بنشین و ما را کنار بگذار. » مخاطب ایشان که تغیر و آزردگی حضرت را دید عرض کرد: « اما من که با او همراهی و هم دستی نمی کنم و رابطه ی ما صرفاً به رفت و آمد و نشست و برخاست منحصر می شود. » حضرت فرمودند: « نمی ترسی که عقوبتی بر او نازل شود و دامان تو را هم بگیرد؟ » سپس این ماجرا را باز گفتند: « هنگامی که موسی و یارانش به رود نیل رسیدند، به امر خدا آب شکافته شد و راهی پیش روی آنان گشوده شد. پیش از آنکه یاران موسی به طور کامل از عرض رود عبور کنند، سپاه فرعون هم به ساحل رود رسید. در میان یاران موسی شخصی بود که قوم و خویشی در سپاه فرعون داشت. او به موسی گفت بگذار من نزد او بروم. با او کاری دارم. اما وقتی به سوی فرعونیان رفت، به امر خدا آب ها از دو سو به هم پیوست و او نیز در کنار سپاهیان فرعون غرق شد. وقتی موسی عزرائیل را ملاقات کرد از او پرسید تکلیف این مرد چه بوده است؟ و عزرائیل هم پاسخ داد: او از ادامه ی حیات محروم شد چون بلای فرعونیان دامان او را هم گرفت.»ملاکی برای دوست خوبروزی پیامبر اکرم(ص) از دامادش علی(ع) پرسید: علی جان، فاطمه چگونه همسری است برای تو؟ حضرت امیر فرمود: « فاطمه خوب یاوری در بندگی و اطاعت از خداست.»این پاسخ حکیمانه نشان می دهد خوبی و بدی هرچیز را باید از اثر آن و نقشی که بندگی خداوند ایفا می کند بشناسیم. چه بسیار کالاها و کتاب ها و نحله های فکری که در موردشان بسیار تبلیغ و صحبت می شود و از تأثیرات شگرف آن ها سخن به میان می آید، اما در عمل نه فقط کارایی ندارند که سرشار از ضررند. ملاک ارزیابی و سنجش ما برای تشخیص اینکه ببینیم با چگونه اشخاصی رفت و آمد می کنیم، « تأثیری » است که بر ما نهاده اند. برخی نشست و برخاست ها اسباب عروج اند و برخی باعث سقوط. پس دوست خوب و محیط خوب آن است که پس از مدتی اثر مثبت و رشد آورش در گفتار و کردار انسان مشاهده شود.واحد سبک زندگی موسسه راه روشن

 

منبع : نویسنده: استاد مهدی عدالتیان(واحد سبک زندگی موسسه راه روشن(

admin بازدید : 381 جمعه 12 ارديبهشت 1393 زمان : نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
قدم های امروز راهی برای فردا.... خوش آمدید.
اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 124
 • کل نظرات : 55
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 243
 • آی پی امروز : 14
 • آی پی دیروز : 19
 • بازدید امروز : 105
 • باردید دیروز : 89
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 390
 • بازدید ماه : 745
 • بازدید سال : 7,970
 • بازدید کلی : 185,320